Hier kan iedereen het deelnemersveld zien per evenement. Het kan even duren voordat je naam erbij staat. Per evenement kun je zien wie de directe concurrenten zijn. De exacte informatie bijvoorbeeld tijden etc. etc. worden per mail verstuurd en zijn ook te vinden onder evenement informatie.


Grasmaaiertrek Achterberg 2019

Nummer Naam: Merk/Type Wedstrijd naam Gewichtsklasse
1 Twan Kuiper Wheel Horse NB 250 kg
2 Martijn Beek Fendt NB 250 kg
3 Mark Stam Murray 40300X50 NB 250 kg
4 Gerben van der Lee Yardman 3640 NB 250 kg
5 Jeanick van cooten MTD Red Horse Power 250 kg
6 Roan van Kempen MTD NB 250 kg
7 Rico van Dijkhuizen Motec GT125 Motec Power 250 kg
8 Maikel van Donselaar Hako 1100 De Lol Smurf 250 kg
Nick van Donselaar Husqvarna lth 130 De Steigerraar 250 kg


8 Bart van Maanen NB Team van Maanen 300 kg
9 Floris van Cooten White lgt1600 White Horse power 300 kg
10 Stef Dorresteijn Wheel Horse 518H Stef Stuntpiloot 300 kg
11 Twan Veldhuizen MTD 800 Little Ducky 300 kg
12 Wilmer van Kempen MTD 800 Van kempen fourage en transport bv 300 kg
14 Kevin Koning Wheel Horse RedBull Pulling Team 300 kg
15 Jochem Schimmel Wheel Horse The Hunting Deere 300 kg


16 Kevin Koning WheelHorse Redbull Team
350 kg
17 Stef Dorresteijn Wheele Horse C121 Wheel Horse pulling 350 kg
18 Dylan van den Heuvel Wheel Horse The Red Horse 350 kg
19 William Veldhuizen Wheel Horse The Red Horse 350 kg
20 Roan van Kempen Wheel Horse NB 350 kg
21 Joost Gerrits Gutbrod Team Niejoco 350 kg
22 Nick van Donselaar Hako 1600 De Brullende Leeuw 350 kg
23 Wilmer van Kempen Wheel Horse NB 350 kg



Grasmaaiertrek Woudenberg 2019

Nummer Naam: Merk/Type Wedstrijd naam Gewichtsklasse
1 Sjoerd Kuiper Wheel Horse NB 250 kg
2 Gerben van der Lee Yardman 3640 NB 250 kg
3 Roan van Kempen MTD NB 250 kg
4 Floris van Cooten White lt-12 White horse power 250 kg
5 Rico van Dijkhuizen Motec GT 125 Motec power 250 kg
6 Tom Overvest Sentinel 13/102 NB 250 kg
7 Jonathan van der Tang Westwood t50 Blackwood 250 kg
8 William Veldhuizen Wheel Horse NB 250 kg
9 Nick van Donselaar Husqvarna De Steigeraar 250 kg
10 Thirza Smit Stiga NB 250 kg
11 Alec van Dieren CubCadet NB 250 kg
12 Arvid ter Maaten MTD General Lee 250 kg
13 Tijmen WiggertsStiga
NB 250 kg
14 Daan WiggertsStiga
NB 250 kg
15 Jeanick van Cooten MTD Red Horse Power 250 kg
16 Lucas Hooijer Yardpro Hooier transport 250 kg





17 Floris van Cooten White lgt1600 White Horse power 300 kg
18 Stef Dorresteijn Wheel Horse 518H Stef Stuntpiloot 300 kg
19 Twan Veldhuizen MTD 800 Little Ducky 300 kg
20 Wilmer van Kempen MTD 800 Van kempen fourage en transport bv 300 kg
21 Alwin van Dijk International 1455 Ayp. Amirca yard products. 300 kg
22 Maikel van Donselaar Hako 1100 E Lol Smurf Suprise 300 kg
23 Evert van dieren FMC Bolens NB 300 kg
24 Kevin Koning Wheel Horse Redbull Team 300 kg
25 Jochem Schimmel John Deere The Hunting Deere 300 kg
26 Twan Kuiper Wheel Horse NB 300 kg
27 Bart Van maanen WheelHorse B115 Wheel Horse power 300 kg





28 Kevin Koning WheelHorse Redbull Team 350 kg
29 Stef Dorresteijn Wheele Horse C121 Wheel Horse pulling 350 kg
30 Roan van Kempen Wheel Horse NB 350 kg
31 Dylan van den heuvel Wheel Horse The Red Horse 350 kg
32 Bart Van maanen Hako 1100 E Blue Power 350 kg
33 Jasper Dorresteijn Wheel Horse 520 H Jasper Dorresteijn 350 kg
34 Wilmer van Kempen Wheel Horse Wheel Horse power 350 kg
35 Peter Blom NB De Rode Stier 350 kg
36 Daan van de Horst Hako 1600 Brullende Leeuw 350 kg
37 Nick van Donselaar Hako 1600 Brullende Leeuw 350 kg


Deelnemerslijsten zijn bijgewerkt tot 29-9-2019